Перемовини – це ключові взаємодії у житті.
Ми звикли вважати, що це стосується лише бізнесу, але насправді це важлива складова повсякденного життя. Ми можемо вести переговори з рідними, близькими, коханими, колегами, продавцями, дистриб'юторами, водіями, клієнтами, відвідувачами; усіма, хто є нашим оточенням. Важливе завдання даної комунікації досягти бажаних цілей, вміти впливати на співрозмовника, розуміти його цінності та закріпити взаємодію рішенням.
Як управляти увагою та рішенням співрозмовника в цьому майстер-класі розповість Олександр Іванов.